Dokumenty

V této části stránek naleznete přírůčky a dokumenty, které zpracovávám pro své zákazníky. Nejčastěji řešíme otázku, jak nejlépe zhubnout. Nechte si také sestavit jídelníček přímo na míru!

Příručky

Výžiový poradce Vám sestaví odbornou příručku, která obsahuje soubor rad a doporučení na téma Vašeho zdravotního stavu, složení stravy, fyzické aktivity a správného sestavování a přípravy jídel. 
V příručce jsou uvedeny grafy, tabulky a vzorové recepty jídel. Oproti konkurenčním dokumentům moji zákazníci v příručce nenaleznou gramáž, ne každý je totiž příznivcem počítání kalorií nebo důkladného vážení produktů na kuchyňské váze.

     

Výživové plány

Komplexní výživový plán nebo plán na snížení váhy sestavím na Vaše přání. Individuální program vznikne na základě výsledků získaných po analýze stavby těla a po provedení důkladného výživového rozboru.
Při sestavování programu beru v úvahu Váš zdravotní stav, stravovací návyky, pohybovou aktivitu a životní styl.

 

Jídelníčky:
Profesionální výživový poradce, který vám poradí, jak nejlépe zhubnout, sestaví pro vás  jídelníček s gramáží. Jídelníček je koncipován na přesné proporce vaší postavy. Není z nějaké stránky zkopírován. Přečtěte si více informací o jídelníčku, který pro vás výživový poradce sestaví.