Proměny klientů

Další klienti souhlasili s uveřejněním jejich postavy poté, co úspěšně snížili svoji váhu a stále si ji UDRŽUJÍ. Již brzy uvidíte další šťastné lidi. 
 
Trápí vás nadváha? Zapojte se s výživovým poradcem do spolupráce a staňte se také šťastnými.
 

Lucie:

Před proměnou: nezdravé stravování a nedostatek pohybu způsobily, že paní Lucie se cítila bez energie.  Ještě si vzpomíná, jak se zadýchávala, když vyšla po schodech do druhého patra, rychle se unavila a bolela ji kolena. 

Po proměně: Paní Lucie se směje a vypráví, že svou novou postavu dostala „v balíčku“:  návštěva dietologa, kurs zdravého stravování, změna stravování a zavedení fyzické aktivity. „Balíček“ 4 v 1 zafungoval.  Po 1 roce váží paní Lucie o 30 kg méně, v pase měří o 26 cm méně, v bocích o 27 cm méně a všichni muži na sídlišti jí zdraví. 

Názor výživového poradce: Paní Lucie je příkladem toho, že v každém věku je možné se rozhodnout pro změnu, a především svého cíle dosáhnout!  Obdivuji její ohromné odhodlání k dosažení cíle a optimismus.  Díky výše uvedeným změnám se metabolický věk paní Lucie zlepšil o 30 let.  Nejenže zhubla o 30 kg, ale také „omládla“ o 30 let!  Srdečně blahopřeji! :-)

PŘED:          PO:    

 

Joanna:

Před proměnou: nepravidelné stravování, příliš sladkého, nedostatek fyzické aktivity.

Po proměně: O 33 kg méně za 18 měsíců (program se suplementací), o 6 velikostí méně, zdravý způsob stravování s dostatkem ovoce a zeleniny. Pravidelná fyzická aktivita (procházky, běh, později posilovna a cvičení)

Paní Joanna si váhu udržuje už 5 let.

Názor výživového poradce: Obdivuji vytrvalost na cestě ke svému cíli. Myslím si, že vnitřní změna se přičinila k získání větší sebedůvěry. Paní Joanna byla vždy hezkou ženou, ale shozené kilogramy způsobily, že se stala jistější a ještě více atraktivní.

PŘED:     - PO: 

Karel:

Před proměnou:  Nadváha narůstala postupně, byla způsobena hlavně nezdravým a nepravidelným stravováním.  Zlom nastal, když se úplně náhodně při lékařské prohlídce Karel dozvěděl, že má cukrovku (hladina cukru byla pětinásobně překročena a musel být hospitalizován).

Po proměně:  O 29 kg méně za 6 měsíců.  Změna způsobu stravování. Dodržování lékařských doporučení a podstoupení programu na snížení váhy se suplementací pro osoby s cukrovkou, a také zapojení pravidelného cvičení (jízda na kole a procházky).

Názor výživového poradce: Oceňuji neobvyklou motivaci a silnou vůli pana Karla a také to, jak si hlídá svou váhu a dodržuje doporučení lékaře. V diabetické poradně ho berou jako vzor. Pan Karel jí pestrou stravu bohatou na bílkoviny, poněvadž pracuje fyzicky, a také dodržuje pitný režim a používá vhodné suplementy. Vynechal sladkosti. Změna mu pomohla nejen zdravotně, ale vizuálně omládl o několik let. Všechny parametry po analýze stavby těla má již 2 roky v normě.   

PŘED:  PO: