Výživový poradce Mgr. Dorota Budařová

Více než 20 let praxe výživového poradce

 Problematikou zdravé výživy a dietologií se zabývám již více než 20 let.  Navíc mě zajímá tematika výživy a doplňků pro sportovce.  Znalosti v tomto oboru jsem získala na mnoha školeních u nás i v zahraničí, zvláště na seminářích vedených lékaři z Kalifornské univerzity v Los Angeles (UCLA). 

Měla jsem tu čest zúčastnit se školení Dr. Davida Hebera, jehož hlavním předmětem výzkumu je léčba obezity a prevence a léčba rakoviny prostřednictvím zdravé výživy, dále Dr. Luigi Grattona, známého odborníka na léčbu obezity, Dr. Johna Heissa, specialisty v oblasti sportovní medicíny a fitness, a také Dr. Louise Ignarra, jenž v roce 1998 získal Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu.  Úspěšně jsem také absolvovala kurzy dietologie a psychologie hubnutí.

Jestliže se lépe cítíte, je přirozené, že chcete i lépe vypadat.  Proto jsem svůj zájem rozšířila o tematiku spojenou s image, konkrétně s dermatologií, vizážistikou a typologií.  Zúčastnila jsem se školení s panem Josephem L. Rosenstreichem, jenž mnoho let pracoval pro Estee Lauder, s paní Shelly Warrington, která školila ve firmách Clarins, La Prairie, Chanel, Christian Dior nebo Shiseido, a také s paní Jacquie Carter. Získala jsem diplom vizážistiky u Dr. Vlasty Josífkové, specialistky v oblasti bio-kosmetiky.
Chcete-li se dozvědět více, klikněte 

Chtěla bych se ještě zmínit o třetí oblasti, která mě velmi zajímá.  Je to osobní rozvoj a motivační školení. Ta nejzajímavější, která jsem absolvovala, vedl dnes již nežijící filozof a mentor Jim Rohn.

Má práce výživového poradce, kterou se zaujetím vykonávám, vychází z osobní zkušenosti.  Zhubla jsem 20 kg a svoji váhu si udržuji již 17 let.  Vím tedy, jak se shazují přebytečné kilogramy a jak zajistit, aby se nikdy nevrátily.  Svými zkušenostmi a znalostmi bych se chtěla podělit rovněž s Vámi a poradit Vám, jak nejlépe zhubnout. Seznámím Vás se základními principy zdravé výživy.  Společně překonáme výživové stereotypy a popereme se se slabostmi. 

Nic nepřijde samo!  Zvu Vás k objevování zásad zdravé výživy a ke zlepšování fyzické kondice. Sestavím Vám zdravý jídelníček, poskytnu odbornou konzultaci. Jestliže změníte svůj životní styl, výsledky zaskočí Vás, ale i Vaše okolí.  Vynaložené úsilí bude odměněno.

Bojujete s nadváhou a nevíte si rady, jak nejlépe zhubnout? Neváhejte mě kontaktovat! Mé zkušenosti jsou zaručeným výsledkem pro Vaši spokojenost!

Přečtěte si více o službách, které Vám nabízím.
 
Těším se na Vás
Mgr.  Dorota  Budařová